projektant

Projektant
Zajistíme kompletní projekt pro Váš dům.
projektant
Stavby
 přehled nabízených služeb


Pro zákazníka

Projekt a materiál
projektant Projektová dokumentace
  • Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů!

sleva Výhodné ceny materiálu
  • Naše společnost Vám může nabídnout dodávku materiálu s výhodnými slevami až 40%.Chcete naše služby ?

Stavby

Mezi hlavní činnosti společnosti AMP Stavby patří veškeré stavební a zednické práce. Společnost disponuje dostatečným technickým vybavením pro stavby jakéhokoliv charakteru. Využíváme dlouholetých zkušeností z praxe. Náš tým pracovníků má vysoké odborné ale i praktické předpoklady pro kompletní realizace vašich investičních záměrů.

Provádíme výstavbu rodinných domů na klíč či pouze dílčí dodávkou. Na základě schváleného projektu se vyhotoví rozpočet stavby, zákazník si poté sám vybere, které práce si nechá zhotovit naší firmou.

Přehled nabízených služeb :


Domy na klíč

Domy na klíč V současné době nenabízíme žádne typové projekty domů. Nic pro nás však není překážkou. Pokud již v ruce držíte typový projekt svého vysněného domu a ještě jste se nerozhodli, komu svěřit jeho výstavbu, obraťte se na nás. S výstavbou máme již dlouholeté zkušenosti a proto se můžeme zaručit za kvalitní a profesionální výstavbu. Náš odborný a proškolený tým profesionálů z oboru zednictví, stavebnictví, tesařství, klempířství a pokrývačství Vám zrealizuje kompletní stavbu na klíč, přesně podle Vámi zadané projektové dokumentace. Zrealizujeme výstavbu od základů až po střechu, včetně fásády a finálních úprav na domu. Pokud chcete postavit dům přesně na míru, neváhejte nás kontaktovat. Náš projektant Vám vyhotoví kompletní projektovou dokumentaci domu přesně podle Vašeho přání. Můžete tak postupně upravovat jednotlivé části domu během návrhu a přizpůsobit si bydlení přesně na míru. Navíc Vám můžeme nabídnout dodávku materiálu na stavbu s výhodnými slevami.
Dozvědět se více >


Hrubé stavby

Hrubé stavby V této sekci se dozvíte, jak probíhá realizace hrubé stavby naší firmou. Základem každé stavby je bezpochyby kvalitní návrh a projektová dokumentace. S tímto Vám také velmi rádi pomůžeme. Náš projektant se postará o návrh a realizaci kompletní projektové dokumentace všech stupňů. Jakmile od projektanta obdržíte dokončenou projektovou dokumentaci,plány a nákresy svého vysněného bydlení, stavba může začít. Jelikož hrubá stavba tvoří základ celého domu,dbáme na to, aby výstavba probíhala v souladu s nějlepšími postupy a technologiemi. Velký důraz je také kladen na volbu materiálu, ze kterého bude stavba vyhotovena. Naše společnost Vám navíc může nabídnout tento materiál s výhodnými slevami..
Dozvědět se více >


Základové desky

Základové desky Kvalitní základová deska je důležitým bodem každé stavby. Proto je zejména této fázi stavby nutno věnovat zvýšenou pozornost a péči při její realizaci. S výstavbou máme již dlouhodobé zkušenosti a proto svěřit její realizaci do naší péče je tou nejlepší volbou. Během naší práce dodržujeme nejlepší postupy a technologie, které jsou pro kvalitní výsledný efekt nezbytné. Kvalita základové desky a prací s tím spojených zavísí především na kvalitě přípravy, kterou pokrývá projektová dokumentace. Pokud dokumentaci ke stavbě nemáte, řekněte nám. Náš projektant Vám vypracuje kompletní projektovou dokumentaci se všemi důležitými body, podle které se bude stavět jedna radost. Je totiž velmi důležité správné vyměření stavby, jakou hloubku základů zvolit v konkrétním terénu, kudy povedou inženýrské sítě, jaký materiál použít na zpevnění desky, jakou zvolit izolaci v závislosti na typu terénu aj..
Dozvědět se více >


Rekonstrukce

Rekonstrukce Plánujete rekonstrukci Vašeho domu, bytu, střechy? Náš tým odborníků má zkušenosti jak s menšími rekonstrukcemi, tak i s kompletní rekonstrukcí bytů a rodinných domů. Snažíme se našim zákazníkům poskytnout maximální servis a individuální přístup. Jsme tu, abychom pro Vás vybrali nejlepší řešení, jak vše pohodlně provést. Poradíme Vám jak s návrhem na rekonstrukci, tak s výběrem nejvhodnějšího materiálu. Po dohodnutí všech apsektů rekonstrukce, se pustíme do realizace. Ta probíhá přesně podle předem stanovených podmínek. Při provádění stavbeních či přidružených prací dbáme především na přijatelnou cenu a kvalitu odvedené práce.
Dozvědět se více >


Zednické práce

Máte v plánu proměnu své fasády za novou. S naší pomocí to bude velice snadné. Vybereme vhodný materiál a o vše se postaráme. Přejete si nové omítky či štuky? Nechte to na nás. I toto zvládneme. Vyrovnáme Vám podlahu, obložíme koupelnu, kuchyňskou linku, cokoliv na co si vzpomenete. Máte v plánu vystavění nového krbu? Svěřte realizaci nám.
Dozvědět se více >